Galaxy W20 5G mi olacak?

Galaxy W20 5G mi olacak?

Yasin Kayıhan 16.09.2019

Sürpriz sızıntı; Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefon modeli Galaxy W20 5G mi olacak?

samsung w20, samsung 5g

Sürpriz sızıntı; Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefon modeli Galaxy W20 5G mi olacak?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ilginç olarak bir sonraki katlanabilir telefon modeli için çok bekletmeyecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy Fold için hatırlarsınız kısa süre önce Bloomberg özel bir haber yayımlamıştı. Bu haberde firmadan eski tip kapaklı telefonlar gibi dikey olarak katlanıp açılacak bir model geldiği aktarılmıştı. 6,7 inç bir esnek AMOLED ekran üstüne kurulacak denilen bu yeni model, sızan bir postere göre Galaxy W20 5G olabilir. İlk defa karşımıza çıkan bu model, gerçekten sürpriz oluşturmuş durumda. Henüz tam olarak detaylanmayan katlanabilir telefon, heyecan yaratıyor. Postere bakılırsa yakın zamanda tanıtılacak model, firmanın bu alana verdiği önemi de gözler önüne seriyor. Bu yıl karşımıza 30’a yakın yeni telefon çıkaran firma, katlanabilir telefon tarafını da çoğaltmak istiyor. Yeni modeliyle daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşılması hedefleyen Samsung, ilginç adımlar / çalışmalar içerisinde bulunuyor. Modelini 5G teknolojisi üstüne kuran firma, eski tip katlanabilir yapıyla çok daha taşınabilir telefon sunmaya hazırlanıyor. 

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold yeniden doğdu Yurt dışı fiyatı 1.980 dolar olan Samsung Galaxy Fold, biliyorsunuz ekran sorunu nedeniyle uzun süre satışa çıkamamıştı. Bu sorunları çözen firma, geçtiğimiz hafta modeli ABD’de ön siparişe açtı. Satın alanlara 27 Eylül tarihinde gönderilecek akıllı telefonun, Türkiye’de satılması beklenmiyor. Yeni sürüm üstünden yapılan ilk incelemeleri olumlu yorumlar alan telefon, yine de çok ufak bir kitleye hitap ediyor.

Etiket:
samsung w20 | samsung katlanabilir | mobil | telefon |

Yasin Kayıhan
Benzer Paylaşımlar

Henuz hiç yorum yapılmadı...
Yorum Yazınız

Adınız mail adresiniz ve yorum kısmına yorumunuzu yazıp gönderiniz.