Battlefront 2'nin Deluxe sürümüne ücretsiz sahip olmak ister misiniz?

Battlefront 2'nin Deluxe sürümüne ücretsiz sahip olmak ister misiniz?

- 26.04.2017

Star Wars: Battlefront 2'nin çıkmasına az bir süre kala oyunun geliştiricisi DICE'ten haberler gelmeye devam ediyor. DICE yaptığı son açıklamalar ile Deluxe sürüme para vermeden de sahip olabileceğimizi duyurdu.

Battlefront 2'nin Deluxe sürümüne ücretsiz sahip olmak ister misiniz?

Star Wars: Battlefront 2'nin çıkmasına az bir süre kala oyunun geliştiricisi DICE'ten haberler gelmeye devam ediyor. DICE yaptığı son açıklamalar ile Deluxe sürüme para ...

DICE tarafından geliştirilen ve 17 Kasım’da raflarda yerini almasını beklediğimiz Star Wars: Battlefront 2 için geçtiğimiz haftalarda yapılan StarWars kutlamaları sırasında bilgiler gelmişti. Söz verilen yeni grafikleri ile oyuncuları heyecanlandırmayı da başardı. EA’nın her oyununda olduğu gibi bunda da standart ve Deluxe olmak üzere iki sürüm bulunacak.

İster oyundan sonra ister de direkt fazla para vererek sahip olabileceğiniz Deluxe sürümün içerisinden birçok farklı ve özel eşya çıkacak. Fakat Star Wars: Battlefront 2’de Deluxe sürüme para vermeden de sahip olabileceğiz gibi duruyor. DICE sürüm için para vermenin gerekli olmadığını oyunu oynayarak ilerleyen zamanlarda sürümü açabileceğimizi söyledi. Ayrıca DICE, Season Pass’ı da kaldırdığını duyurmuştu. 

Etiket:
star wars battlefront 2 | Star wars battlefront II | battlefront 2 |

-
Benzer Paylaşımlar

Henuz hiç yorum yapılmadı...
Yorum Yazınız

Adınız mail adresiniz ve yorum kısmına yorumunuzu yazıp gönderiniz.